Strona Główna

25Sty2019

Dzień Babci i Dziadka to wydarzenie , które na stałe wpisało się w nasz kalendarz uroczystości przedszkolnych i jest jednym z najważniejszych świąt obchodzonych niezwykle uroczyście w naszym przedszkolu. Tak było i w tym roku. 24 stycznia gościliśmy w naszych przedszkolnych murach babcie i dziadków naszych wychowanków z grup 3,6 – latków. Mali artyści najpiękniej jak potrafili wystąpili na scenie z bogatym programem artystycznym. Były piosenki, tańce, wiersze, zabawne skecze oraz życzenia skierowane do zaproszonych Gości. Zwieńczeniem naszego spotkania był słodki poczęstunek, o który zatroszczyli się Rodzice naszych podopiecznych.

LINK FACEBOOK

11Sty2019

I stało się…! Nadszedł wyczekiwany z niecierpliwością dzień – Trzylatki stały się pełnoprawnym członkami przedszkolnej społeczności! Do Pasowania na Przedszkolaka sami zainteresowani podeszli z należytą powagą i zaprezentowali cały wachlarz umiejętności artystycznych – tańczyli, śpiewali, recytowali, a wszystko to z roześmianą buzią 😁Rodzice przyglądali się występom swych Pociech z równym entuzjazmem. Oczywiście nie zabrakło krótkiego testu, któremu poddani zostali zarówno Milusińscy, jak i Dorośli … nie trzeba jednak dodawać, że Przedszkolaki były bezkonkurencyjne. Choć brawa należą się także tym Tatusiom, którzy zaprezentowi zwiewny lot śnieżynek… 😉Gościnnie wystąpiła również reprezentacja Grupy Sześciolatków. Starszaki przekazały Młodszym Kolegom kilka cennych rad, a Paniom – recepty na „stalowe nerwy”. Wręczyły także Maluchom własnoręcznie wykonane, zdrowe babeczki bananowe. Wreszcie Pani Dyrektor uczyniła zadość tradycji i pasowała każdego Trzylatka na Przedszkolaka. Raz jeszcze gratulujemy Wychowankom i Rodzicom i dziękujemy Wychowawczyniom oraz Pracownikom za przygotowanie uroczystości.

LINK FACEBOOK

10Sty2019

Grupa 6 latków wpadła na pomysł wykonania słodkich upominków dla 3 latków z okazji zbliżającego się Pasowania na Przedszkolaka. Plan był ambitny, ale… jak oprzeć się takim pysznościom? 😁 Wszystko, co do okruszka, zostało skonsumowane w ramach „degustacji”. Jutro robimy nowe ciacha dla Maluchów!

LINK FACEBOOK

20Gru2018

Święta Bożego Narodzenia to magiczny i niezwykły czas oraz piękne tradycje, które pielęgnujemy z pokolenia na pokolenie. Jedną z naszych przedszkolnych tradycji jest spotkanie wigilijne, które w tym roku odbyło się 20 grudnia. Zgodnie z tradycją w pierwszej części naszego spotkania obejrzeliśmy bożonarodzeniowe jasełka, które w tym roku przygotowały dla nas dzieci z grupy 5-latków. Następnie łamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, po czym zasiedliśmy do wigilijnego stołu.

LINK FACEBOOK

19Gru2018

19 grudnia dzieci z grupy 6-latków wzięły udział w świątecznym konkursie pod hasłem „Polskie tradycje bożonarodzeniowe”. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą i bardzo aktywnie odpowiadały na pytania konkursowe. Zwycięzcy w nagrodę za swoją wiedzę i aktywność otrzymali świąteczne upominki. Na zakończenie wszystkie dzieci miały możliwość udekorowania owoców przy użyciu goździków. Powstały niezwykłe, pachnące dekoracje, które dzieci zabiorą jutro do swoich domów. 🎄

19

18Gru2018

Dekorowanie smakowitych wypieków Pań Kucharek stanie się pewnie nową przedszkolną tradycją 😉 Było wesoło, głośno i… smakowicie – jak to przed świętami w kuchni! Oto Sześciolatki w kulinarnym ferworze 😁

LINK FACEBOOK

Load More